Canlı Maç izle

canlimac12:45:00(CANLI) Lucas Catarina - Tom Kocevar-DesmanBAHİS YAP
canlimac14:00:00(CANLI) Tayvan - Kuzey KoreBAHİS YAP
canlimac14:00:00(CANLI) Barangay Ginebra San Miguel - Magnolia HotshotsBAHİS YAP
canlimac14:00:00(CANLI) BC Khimki II - BC Spartak Saint Petersburg IIBAHİS YAP
canlimac14:30:00(CANLI) Persela Lamongan - Arema FCBAHİS YAP
canlimac14:30:00(CANLI) Vologzhanin 2000 - Altay-Basket 2000BAHİS YAP
canlimac14:30:00(CANLI) Zhejiang Chouzhou Bank - Xinjiang Flying TigersBAHİS YAP
canlimac14:30:00(CANLI) Shanghai Dongfang Sharks - Sichuan Blue WhalesBAHİS YAP
canlimac14:30:00(CANLI) Liaoning Dinosaurs - Foshan Long LionsBAHİS YAP
canlimac14:30:00(CANLI) TianJin Steel - Zhejiang LionsBAHİS YAP
canlimac14:30:00(CANLI) Shanxi Zhongyu - Dongguan LeopardsBAHİS YAP
canlimac14:30:00(CANLI) Guangdong Southern Tigers - Qingdao DoubleStar EaglesBAHİS YAP
canlimac14:30:00(CANLI) Galoppini/Fatic - Donev/MilushevBAHİS YAP
canlimac15:00:00(CANLI) ACS Gloria Popesti-Leordeni - CSM MedgidiaBAHİS YAP
canlimac15:00:00(CANLI) Universitatea Craiova II - ACSF Vointa Turnu MagureleBAHİS YAP
canlimac15:00:00(CANLI) Unirea Alba Iulia - Industria GaldaBAHİS YAP
canlimac15:00:00(CANLI) Steaua Bucuresti II - Sportul ChiscaniBAHİS YAP
canlimac15:00:00(CANLI) Kopriva/Pichler - Kalovelonis/TsitsipasBAHİS YAP
canlimac15:15:00(CANLI) Leonid Chuvilgin - Michail GusevBAHİS YAP
canlimac15:22:16(CANLI) Tricolor - FC Steaua BucureștiBAHİS YAP
canlimac15:30:00(CANLI) Vietnam - MalezyaBAHİS YAP
canlimac15:30:00(CANLI) Laos - MyanmarBAHİS YAP
canlimac15:30:00(CANLI) RGUFK İrkutsk - UdGU-SShOR 3 IzhevskBAHİS YAP
canlimac15:40:00(CANLI) Hatta Club U21 - Al Bataeh U21BAHİS YAP
canlimac15:40:00(CANLI) Khor Fakkan U21 - Al Arabi Umm Al Quwain U21BAHİS YAP
canlimac15:40:00(CANLI) Al-Oruba - Hatta ClubBAHİS YAP
canlimac15:40:00(CANLI) Masafi Club - Al-Taawon FCBAHİS YAP
canlimac16:00:00(CANLI) Güney Sudan - BurundiBAHİS YAP
canlimac16:00:00(CANLI) C. A. Cerro II - Centro Atlético Fénix IIBAHİS YAP
canlimac16:00:00(CANLI) Filistin - PakistanBAHİS YAP
canlimac16:00:00(CANLI) Al-Herafyeen - Al Sahel Sporting ClubBAHİS YAP
canlimac16:00:00(CANLI) Al-Majd Damascus - Tishreen SCBAHİS YAP
canlimac16:00:00(CANLI) Al-Jaish Damascus - Nawair SCBAHİS YAP
canlimac16:00:00(CANLI) Al-Taliya - FC JabalaBAHİS YAP
canlimac16:00:00(CANLI) Al-Wahda SC Damascus - Al-Ittihad SC AleppoBAHİS YAP
canlimac16:00:00(CANLI) Al-Wathba SC - Al-Shorta DamascusBAHİS YAP
canlimac16:00:00(CANLI) Al-Sailiya SC - Al Sadd SCBAHİS YAP
canlimac16:00:00(CANLI) Ukrayna U21 - Gürcistan U21BAHİS YAP
canlimac16:00:00(CANLI) MSV Duisburg - VfL OsnabrückBAHİS YAP
canlimac16:00:00(CANLI) Leeds United U23 - Birmingham City U23BAHİS YAP
canlimac16:00:00(CANLI) Indera - WijayaBAHİS YAP
canlimac16:00:00(CANLI) Eintracht Braunschweig - 1. FC MagdeburgBAHİS YAP
canlimac16:00:00(CANLI) Sturm Graz - SV RiedBAHİS YAP
canlimac16:00:00(CANLI) SC Wiener Neustadt - Wolfsberger ACBAHİS YAP
canlimac16:00:00(CANLI) Almar - Kwara United F.C.BAHİS YAP
canlimac16:00:00(CANLI) Ormanspor - Selçuklu BelediyesporBAHİS YAP
canlimac16:00:00(CANLI) Prajnesh Gunneswaran - Brayden SchnurBAHİS YAP
canlimac16:00:00(CANLI) Purcell/Saville - Raja/SancicBAHİS YAP
canlimac16:00:00(CANLI) Christopher Heyman - Maxime PauwelsBAHİS YAP
canlimac16:00:00(CANLI) Carla Lucero - Melina FerreroBAHİS YAP
canlimac16:30:00(CANLI) Mizoram - Electric VengBAHİS YAP
canlimac16:30:00(CANLI) FC Vaduz - FC St. GallenBAHİS YAP
canlimac16:30:00(CANLI) Rheindorf Altach - FC Wacker Innsbruck IIBAHİS YAP
canlimac16:30:00(CANLI) AEP Paphos F.C. - FC UfaBAHİS YAP
canlimac16:30:00(CANLI) Walkow/Drzewiecki - Marek/NazarukBAHİS YAP
canlimac16:30:00(CANLI) Poljak/Hajek - Vlkovsky/JenicekBAHİS YAP
canlimac17:00:00(CANLI) Flamengo U19 - Tijuca U19BAHİS YAP
canlimac17:00:00(CANLI) ŽP Šport Podbrezová - FC Spartak TrnavaBAHİS YAP
canlimac17:00:00(CANLI) Anorthosis Famagusta FC - PAEEKBAHİS YAP
canlimac17:00:00(CANLI) SV Wehen Wiesbaden - Wormatia WormsBAHİS YAP
canlimac17:00:00(CANLI) Metropolitanos - ArtemisaBAHİS YAP
canlimac17:00:00(CANLI) DEAK U20 - Kaposvari KK U20BAHİS YAP
canlimac17:00:00(CANLI) ZTE KK U20 - Atomeromu U20BAHİS YAP
canlimac17:00:00(CANLI) Artvin - BursasporBAHİS YAP
canlimac17:00:00(CANLI) Barsı Atırau - BK Tobol KostanayBAHİS YAP
canlimac17:00:00(CANLI) Alexander Zverev - John IsnerBAHİS YAP
canlimac17:00:00(CANLI) Guglielminotti/Dell'Edera - Karregat/CurovicBAHİS YAP
canlimac17:25:00(CANLI) Birleşik Arap Emirlikleri - BolivyaBAHİS YAP
canlimac17:30:00(CANLI) Umman - SuriyeBAHİS YAP
canlimac17:30:00(CANLI) TSV 1860 München - FC Ingolstadt 04BAHİS YAP
canlimac17:30:00(CANLI) Kamerun U23 - Chad U23BAHİS YAP
canlimac17:30:00(CANLI) Antibes U21 - Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez U21BAHİS YAP
canlimac17:30:00(CANLI) Evgeny Tyurnev - Karl FribergBAHİS YAP
canlimac17:30:00(CANLI) Maximiliano Estevez - Juan Pablo PazBAHİS YAP
canlimac18:00:00(CANLI) JSM Béjaïa - ES MostaganemBAHİS YAP
canlimac18:00:00(CANLI) Paradou AC - CA Bordj Bou ArréridjBAHİS YAP
canlimac18:00:00(CANLI) Ebedei - Mountain of Fire and MiraclesBAHİS YAP
canlimac18:00:00(CANLI) Emelec II - FC Independiente IIBAHİS YAP
canlimac18:00:00(CANLI) Delfin II - Guayaquil City IIBAHİS YAP
canlimac18:00:00(CANLI) NK Osijek - Zalaegerszegi TEBAHİS YAP
canlimac18:00:00(CANLI) Portimonense U23 - Braga U23BAHİS YAP
canlimac18:00:00(CANLI) JDA Dijon Bourgogne U21 - Gravelines U21BAHİS YAP
canlimac18:00:00(CANLI) Düzce Belediye - Manisa BelediyeBAHİS YAP
canlimac18:00:00(CANLI) Dijon (Gençlik) - Gravelines (Gençlik)BAHİS YAP
canlimac18:00:00(CANLI) Mariano Kestelboim - Jose PereiraBAHİS YAP
canlimac18:10:00(CANLI) Al Ahli Doha - Al-Khor Sports ClubBAHİS YAP
canlimac18:10:00(CANLI) Al Rayyan SC - Al-Shahaniya Sports ClubBAHİS YAP
canlimac18:15:00(CANLI) Al-Thaid Sharjah - Dubba Al HusunBAHİS YAP
canlimac18:30:00(CANLI) Gana U23 - Togo U23BAHİS YAP
canlimac18:30:00(CANLI) Suudi Arabistan U23 - Umman U23BAHİS YAP
canlimac18:30:00(CANLI) NK Inter Zaprešić - NK KrškoBAHİS YAP
canlimac18:30:00(CANLI) Yalova Group Belediye Spor - Yeni Mamak SporBAHİS YAP
canlimac18:59:00(CANLI) Wessels/Virtanen - Vasilenko/MayerBAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) Cherno More Varna - Balkanstroy PirinBAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) Minas U19 - Balneario Camboriu U19BAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) Dukla Prague - TepliceBAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) Yunanistan U21 - Avusturya U21BAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) Mısır - TunusBAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) Club Universidad Nacional II - Inter Playa del Carmen ACBAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) AD Guaruja U19 - Rio Claro Futebol Clube U19BAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) Balkan Botevgrad - Euroins Cherno MoreBAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) Incarnate Word - Montana GrizzliesBAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) Pinar Del Rio - MayabequeBAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) Fos Provence U21 - Strasbourg U21BAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) ESSM Le Portel Cote d'Opale U21 - Cholet U21BAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) CSU Sibiu - CS Universitatea Mobitelco Cluj-NapocaBAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) CSO Voluntari - CS Gaz Metan MediaşBAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) Vicens Mas/Harvison - Bouzo Zanotti/CeballosBAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) Bassols Ribera/Payola - Zmau/Hoste FerrerBAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) Kamil Majchrzak - Jason JungBAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) Andrew Watson - Matej VocelBAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) Evan Zhu - Dominik KellovskyBAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) Gijs Brouwer - Ryan PenistonBAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) Jordi Arconada - Vasile-Alexandru GhileaBAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) Jessica Pegula - Fanny StollarBAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) Shuai Peng - Whitney OsuigweBAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) Filip Cristian Jianu - Robert KellyBAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) Juan Alejandro Hernandez Serrano - Nuno BorgesBAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) Rafael Lima Wagner - Dmitry PopkoBAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) João Sousa - Joao Lucas Reis Da SilvaBAHİS YAP
canlimac19:00:00(CANLI) Sam Riffice - Sergey BelovBAHİS YAP
canlimac19:30:00(CANLI) Minyor Pernik - Marek Union-IvkoniBAHİS YAP
canlimac19:30:00(CANLI) Suudi Arabistan - YemenBAHİS YAP
canlimac19:30:00(CANLI) SONACOS - Dakar Sacre-CoeurBAHİS YAP
canlimac19:30:00(CANLI) Salon Vilpas Vikings - UU-Korihait UusikaupunkiBAHİS YAP
canlimac19:30:00(CANLI) KTP Basket Kotka - NokiaBAHİS YAP
canlimac19:30:00(CANLI) Austin Peay Governors - Central Connecticut Blue DevilsBAHİS YAP
canlimac19:30:00(CANLI) Demoliner/Molteni - Galdos/CeballosBAHİS YAP
canlimac19:30:00(CANLI) Mateo Nicolas Martinez - Mauricio EchazuBAHİS YAP
canlimac19:30:00(CANLI) Katie Volynets - Miharu ImanishiBAHİS YAP
canlimac19:30:00(CANLI) Mai Hontama - Maria Camila Osorio SerranoBAHİS YAP
canlimac19:30:00(CANLI) Luz/Meligeni Rodrigues Alves - Andreozzi/DuranBAHİS YAP
canlimac19:40:00(CANLI) Metro Varşova-2 U20 - Radom U20BAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) Gdansk - Asseco Resovia RzeszowBAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) NIS Vojvodina - VA-014BAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) OK Crvena Zvezda - OK Radnički KragujevacBAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) Mladost Brcko - OK GackoBAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) Plus Varşova (20) - MDK Varşova U20BAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) Sokol Dobrichovice - MFF PragBAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) VK Selver Tallinn - VC PärnuBAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) Polonya U21 - Portekiz U21BAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) ASC Linguère - ASEC NdiambourBAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) Stade de Mbour - NGB ASC Niarry TallyBAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) Gorée - Academie Generation FootBAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) ES Sétif - NA Hussein DeyBAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) Portekiz U20 - Slovakya U20BAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) Macara II - Universidad Católica del Ecuador IIBAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) AS Pikine - Casa SportBAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) Sportfreunde Lotte - Borussia DortmundBAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) Croix IC - ParisBAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) Valenciennes AFC - USL DunkerqueBAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) Rosa Radom - WTK Anwil WłocławekBAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) TYCO Rapla - Tartu Ulikool RockBAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) Olomoucko - Kralovsti SokoliBAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) BC Odessa - Avantazh-Politekhnik KharkovBAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) KK Cibona - Vrijednosnice OsijekBAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) Zalakerámia ZTE KK - Atomeromu SE PaksBAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) Debreceni - KaposvariBAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) Enosis Neon Paralimni - Omonia BCBAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) Viimsi Kesklinn - TTU Kalev IIBAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) Rakvere Tarvas - Tartu Kalev/EstikoBAHİS YAP
canlimac20:00:00(CANLI) Zhu/Parks - Babic/ShibaharaBAHİS YAP
canlimac20:30:00(CANLI) Gornik Radlin - Jaworzno IIBAHİS YAP
canlimac20:30:00(CANLI) Dunaferr SE - DebrecenBAHİS YAP
canlimac20:30:00(CANLI) SK Slavia Prague - MFK ChrudimBAHİS YAP
canlimac20:30:00(CANLI) Bolivya U20 - Peru U20BAHİS YAP
canlimac20:30:00(CANLI) Würzburger Kickers II - 1. SandBAHİS YAP
canlimac20:30:00(CANLI) Habenhauser FV - SchwachhausenBAHİS YAP
canlimac20:30:00(CANLI) AEL Limassol - RigaBAHİS YAP
canlimac20:30:00(CANLI) FK DAC 1904 Dunajská Streda - ACS Sepsi OSK Sfantul GheorgheBAHİS YAP
canlimac20:30:00(CANLI) SV Seligenporten - SpVgg AnsbachBAHİS YAP
canlimac20:30:00(CANLI) SK Sturm Graz II - KAC 1909BAHİS YAP
canlimac20:30:00(CANLI) Anadolu Efes S.K. - Panathinaikos B.C.BAHİS YAP
canlimac20:30:00(CANLI) Dominik Koepfer - Ivo KarlovicBAHİS YAP
canlimac20:30:00(CANLI) Thai-Son Kwiatkowski - Roy SmithBAHİS YAP
canlimac20:30:00(CANLI) Sofia Zhuk - Heather WatsonBAHİS YAP
canlimac20:30:00(CANLI) Nicolas Mejia - Ricardo RodriguezBAHİS YAP
canlimac20:30:00(CANLI) Arconada/Ghilea - Brouwer/ButschBAHİS YAP
canlimac20:30:00(CANLI) Vocel/Kellovsky - Whitehouse/FoxBAHİS YAP
canlimac20:30:00(CANLI) Fabrizio Ornago - Isaiah StrodeBAHİS YAP
canlimac20:30:00(CANLI) Juan Pablo Grassi Mazzuchi - Rowland PhillipsBAHİS YAP
canlimac20:30:00(CANLI) Patrick Daciek - Nick HardtBAHİS YAP
canlimac20:30:00(CANLI) Fernando Yamacita - Daniel Dutra da SilvaBAHİS YAP
canlimac20:45:00(CANLI) Bryan/Sock - Maheu/HerbertBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) VK Spartak Subotica - VC Spartak LjigBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) Ciego de Avila - HolguínBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) SG VCA Hypo Niederösterreich - VBC WeizBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) Ceske Budejovice II - TJ CZU PrahaBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) UKS 2008 Mszczonow - GKS Sadownik BledowBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) Olimpiko U19 - Botafogo U19BAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) 1. FC Germania Egestorf - SV HavelseBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) BSV Schwarz-Weiß Rehden - Hamburger SV IIBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) SC Verl - SC Wiedenbrück 2000BAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) Club Atlético Boston River SAD II - River Plate IIBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) SV Mattersburg II - SV LeobendorfBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) FC Trenkwalder Admira Wacker Mödling II - SC Team Wiener LinienBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) SKN St. Pölten II - SV SchwechatBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) SpVgg Neu-Isenburg - Hessen DreieichBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) Arnavutluk U21 - Malta U21BAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) SC Concordia von 1907 - TSV Buchholz 08BAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) Brinkumer SV - SC BorgfeldBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) Eilenburg - VFC PlauenBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) BC Žalgiris - FC Barcelona BàsquetBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) WIKANA Start Sa Lublin - AZS KoszalinBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) Stevnsgade BBK - Bakken BearsBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) Old Dominion Monarchs - Oregon State BeaversBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) Skrljevo - KK ZabokBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) Terme Olimia Podcetrtek - KK GrosupljeBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) BK Lokomotiva Plzen - Slavoj LitomrriceBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) HBK Prievidza - ZilinaBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) BK Lions Jindrichuv Hradec - Sokol Pisek SrsniBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) Hidalgo/Moreno - Marino/Huertas Del PinoBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) Guilherme Clezar - Federico CoriaBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) Bianca Vanessa Andreescu - Jessica HoBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) Lorraine M. Guillermo - Yuriko MiyazakiBAHİS YAP
canlimac21:00:00(CANLI) Cacic/Milojevic - Verdugo/MartinezBAHİS YAP
canlimac21:04:00(CANLI) Norrkoping Dolphins - Umea BSKTBAHİS YAP
canlimac21:15:00(CANLI) Paide Viking Window - BC Kalev IIBAHİS YAP
canlimac21:30:00(CANLI) SGLD Brno - Velke MeziriciBAHİS YAP
canlimac21:30:00(CANLI) Alemannia Aachen - FC Viktoria KölnBAHİS YAP
canlimac21:30:00(CANLI) Wiener Sport-Club - ASK/BSC Bruck LeithaBAHİS YAP
canlimac21:30:00(CANLI) Mauerwerk - FCM TraiskirchenBAHİS YAP
canlimac21:30:00(CANLI) ASK Ebreichsdorf - SC MannsdorfBAHİS YAP
canlimac21:30:00(CANLI) TuS Osdorf - SV RugenbergenBAHİS YAP
canlimac21:30:00(CANLI) FC Oberneuland - Blumenthaler SVBAHİS YAP
canlimac21:30:00(CANLI) Goiás Esporte Clube U19 - Atlético Clube Goianiense U19BAHİS YAP
canlimac21:30:00(CANLI) SC Victoria Hamburg - Hamburg Eimsbutteler BCBAHİS YAP
canlimac21:30:00(CANLI) BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld - Arkadia Traiskirchen LionsBAHİS YAP
canlimac21:30:00(CANLI) Matanzas - Capitalinos De La HabanaBAHİS YAP
canlimac21:30:00(CANLI) Ungmennafélag Grindavíkur - UMFN NjardvikBAHİS YAP
canlimac21:30:00(CANLI) Ramirez/Sewing - Boren/MontezBAHİS YAP
canlimac21:45:00(CANLI) Nimburk - Lvy Praha IIBAHİS YAP
canlimac21:45:00(CANLI) Grom Przytyk - MPKS ZwolenBAHİS YAP
canlimac21:45:00(CANLI) Britanya Virjin Adaları - BonaireBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Narbonne Volley - Stade Poitevin PoitiersBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Nice Volley-Ball - AS CannesBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Rennes - ToulouseBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Tours VB - Arago de Sète Volley-BallBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) HAOK Mladost - MOK RijekaBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Beskydy - Tesla BrnoBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Fas - KamerunBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) FC Süderelbe - Teutonia 05 OttensenBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Almanya U21 - Hollanda U21BAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Sheffield Wednesday U23 - Barnsley U23BAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Brunninghausen - SV SchermbeckBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) ESSM Le Portel Cote d'Opale - Cholet BasketBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Fos Ouest Provence Basket - Strasbourg IGBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) KK Igokea - Olimpija LjubljanaBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) BC Apollo Amsterdam - Zorg en Zekerheid LeidenBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Real Canoe - A.M.I.C.S. CastellóBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) ADA Blois Basket 41 - Chorale Roanne BasketBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Gries Oberhoffen - SPO Rouen BasketBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Caen Basket Calvados - ParisBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Hermine Nantes Atlantique - Denain ASC VoltaireBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) JA Vichy - Saint-ChamondBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Quimper UJAP - Lille MBBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) SLUC Nancy Basket - Aix-Maurienne Savoie BasketBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Campbell Fighting Camels - Florida AM RattlersBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) North Dakota State Bison - Miami RedHawksBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Košíře - CEZ Nymburk IIBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) GBA Sparta Praha - Sokol PrazskyBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Obra Koscian - Politechnika OpolskaBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Centre Federal BB - La ChariteBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Etoile Charleville-Mezieres - Saint Eveil Recy Saint MartinBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Get Vosges - Aubenas USBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) USK II Praha - Sokol VysehradBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Bastian Malla - Dimitar KuzmanovBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Evan Song - Bradley KlahnBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Katherine Sebov - Lauren DavisBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Tjandramulia/Elbaba - Manasse/PegulaBAHİS YAP
canlimac22:00:00(CANLI) Bradley/Maginley - Lapraille/ModicaBAHİS YAP
canlimac22:15:00(CANLI) Fjölnir Reykjavik - HotturBAHİS YAP
canlimac22:15:00(CANLI) Vestri - HamarBAHİS YAP
canlimac22:30:00(CANLI) Zaksa Kędzierzyn-Koźle - MKS Cuprum MUNDO LubinBAHİS YAP
canlimac22:30:00(CANLI) Oud-Heverlee Leuven - Royale Union Saint-GilloiseBAHİS YAP
canlimac22:30:00(CANLI) Racing Club de Montevideo II - Torque IIBAHİS YAP
canlimac22:30:00(CANLI) FC Bayern Munich - PBC CSKA MoskovaBAHİS YAP
canlimac22:30:00(CANLI) Basketball Loewen Braunschweig - Mitteldeutscher BCBAHİS YAP
canlimac22:30:00(CANLI) Sharks Antibes - Élan Béarnais Pau-Lacq-OrthezBAHİS YAP
canlimac22:30:00(CANLI) JDA Dijon Bourgogne - BCM GravelinesBAHİS YAP
canlimac22:30:00(CANLI) Plymouth Raiders - Glasgow RocksBAHİS YAP
canlimac22:30:00(CANLI) Bristol Flyers - Leicester RidersBAHİS YAP
canlimac22:30:00(CANLI) Worcester Wolves - London LionsBAHİS YAP
canlimac22:30:00(CANLI) Newcastle Eagles - Cheshire PhoenixBAHİS YAP
canlimac22:30:00(CANLI) JSA Bordeaux - La Rochelle RupellaBAHİS YAP
canlimac22:30:00(CANLI) Toulouse Basketball Club - Rueil Athletic ClubBAHİS YAP
canlimac22:30:00(CANLI) Vendee Challans Basket - UTB MetropoleBAHİS YAP
canlimac22:30:00(CANLI) Ryan Shane - Blaz RolaBAHİS YAP
canlimac22:45:00(CANLI) Cebelitarık - ErmenistanBAHİS YAP
canlimac22:45:00(CANLI) Hollanda - FransaBAHİS YAP
canlimac22:45:00(CANLI) Lihtenştayn - Makedonya CumhuriyetiBAHİS YAP
canlimac22:45:00(CANLI) Slovenya - NorveçBAHİS YAP
canlimac22:45:00(CANLI) Kıbrıs - BulgaristanBAHİS YAP
canlimac22:45:00(CANLI) Slovakya - UkraynaBAHİS YAP
canlimac22:45:00(CANLI) Galler - DanimarkaBAHİS YAP
canlimac22:45:00(CANLI) Queen's Park F.C. - Gap Connah's Quay F.C.BAHİS YAP
canlimac22:45:00(CANLI) Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)BAHİS YAP
canlimac22:45:00(CANLI) Portlaoise - Dunboyne AFCBAHİS YAP
canlimac22:45:00(CANLI) East Stirlingshire F.C. - Edinburgh University A.F.C.BAHİS YAP
canlimac22:45:00(CANLI) Witham Town F.C. - Aveley F.C.BAHİS YAP
canlimac23:00:00(CANLI) SMS Wybicki Kielce - MSS MaslowBAHİS YAP
canlimac23:00:00(CANLI) Sada Cruzeiro U19 - Gremio Nautico Uniao U19BAHİS YAP
canlimac23:00:00(CANLI) Brezilya - UruguayBAHİS YAP
canlimac23:00:00(CANLI) UD Las Palmas - Granada CFBAHİS YAP
canlimac23:00:00(CANLI) CA Lugano - Club Social y Deportivo MuñizBAHİS YAP
canlimac23:00:00(CANLI) Cherry Orchard - Bangor CelticBAHİS YAP
canlimac23:00:00(CANLI) Maynooth University Town - Tullamore TownBAHİS YAP
canlimac23:00:00(CANLI) St. Mochta's FC - Crumlin United F.C.BAHİS YAP
canlimac23:00:00(CANLI) Baltimore - MirebalaisBAHİS YAP
canlimac23:00:00(CANLI) Cavaly - ArkahaieBAHİS YAP
canlimac23:00:00(CANLI) Don Bosco - CosmopolitesBAHİS YAP
canlimac23:00:00(CANLI) Racing Haitien - Valencia LeoganeBAHİS YAP
canlimac23:00:00(CANLI) CB Gran Canaria - Maccabi Tel AvivBAHİS YAP
canlimac23:00:00(CANLI) Caceres Patrimonio de la Humanidad - Real BetisBAHİS YAP
canlimac23:00:00(CANLI) Club Melilla Baloncesto - CB Peñas HuescaBAHİS YAP
canlimac23:00:00(CANLI) Palencia Baloncesto - MyWigo ValladolidBAHİS YAP
canlimac23:00:00(CANLI) Missouri - Kennesaw State OwlsBAHİS YAP
canlimac23:00:00(CANLI) CB Team - SerravalleBAHİS YAP
canlimac23:00:00(CANLI) Antwerpen II - Croonen LommelBAHİS YAP
canlimac23:00:00(CANLI) Novak Djokovic - Marin CilicBAHİS YAP
canlimac23:00:00(CANLI) Pedja Krstin - Pablo AndujarBAHİS YAP
canlimac23:15:00(CANLI) UMF Stjarnan - TindastóllBAHİS YAP
canlimac23:30:00(CANLI) Venezuela U20 - Ekvador U20BAHİS YAP
canlimac23:30:00(CANLI) UMBC Retrievers - Air Force FalconsBAHİS YAP
canlimac23:30:00(CANLI) Cabrera/Sanchez - Mantilla/OlivaresBAHİS YAP
canlimac23:30:00(CANLI) Arevalo/Cerretani - Paez/Reyes-VarelaBAHİS YAP
canlimac23:30:00(CANLI) Krajicek/Monroe - Galloway/PashaBAHİS YAP
canlimac00:00:00(CANLI) Deportivo Nuevo Chimalhuacan - SahuayoBAHİS YAP
canlimac00:00:00(CANLI) Associação de Basquete Cearense - BotafogoBAHİS YAP
canlimac00:00:00(CANLI) Azevedo Pereira E Oliveira/Ribeiro - Reis Da Silva/YamacitaBAHİS YAP
canlimac00:00:00(CANLI) Reilly Opelka - Tommy PaulBAHİS YAP
canlimac00:00:00(CANLI) Reed/Rodriguez - Drysdale/SchuetzeBAHİS YAP
canlimac00:00:00(CANLI) Lee/Mccurry Oliver - Kelly/LovettBAHİS YAP
canlimac00:30:00(CANLI) Coastal Carolina Chanticleers - Manhattan JaspersBAHİS YAP
canlimac00:30:00(CANLI) Ohio - South Florida BullsBAHİS YAP
canlimac00:30:00(CANLI) Kravchuk/Olmos - Muller/NeelBAHİS YAP
canlimac01:00:00(CANLI) Sada Cruzeiro - CaramuruBAHİS YAP
canlimac01:00:00(CANLI) Leones del Caracas - Cardenales de LaraBAHİS YAP
canlimac01:00:00(CANLI) Meksika U20 - El Salvador U20BAHİS YAP
canlimac01:00:00(CANLI) Florida Atlantic - Georgia Southern EaglesBAHİS YAP
canlimac01:00:00(CANLI) Morehead State Eagles - UMKC KangaroosBAHİS YAP
canlimac01:00:00(CANLI) Alta Verapaz - HuehuetenangoBAHİS YAP
canlimac01:00:00(CANLI) Banco Atlantida - Correcaminos de ColonBAHİS YAP
canlimac01:00:00(CANLI) Pedro Cachin - Facundo ArguelloBAHİS YAP
canlimac01:05:00(CANLI) Southeast Missouri State Redhawks - Jacksonville DolphinsBAHİS YAP
canlimac01:30:00(CANLI) Atlético Clube Goianiense - EC Sao Bento SPBAHİS YAP
canlimac01:30:00(CANLI) Penn Quakers - Northern Iowa PanthersBAHİS YAP
canlimac02:00:00(CANLI) Águilas del Zulia - Tigres de AraguaBAHİS YAP
canlimac02:00:00(CANLI) Navegantes del Magallanes - Tiburones de La GuairaBAHİS YAP
canlimac02:00:00(CANLI) Ocelotes de la UNACH - Dorados de Sinaloa IIBAHİS YAP
canlimac02:00:00(CANLI) Grenada - Saint MartinBAHİS YAP
canlimac02:00:00(CANLI) Fordham Rams - Florida InternationalBAHİS YAP
canlimac02:00:00(CANLI) South Dakota Coyotes - High Point PanthersBAHİS YAP
canlimac02:00:00(CANLI) Holy Cross Crusaders - Stony Brook SeawolvesBAHİS YAP
canlimac02:00:00(CANLI) Polansky/Shamasdin - Reid/SmithBAHİS YAP
canlimac02:10:00(CANLI) Indios de Mayagüez - Gigantes de CarolinaBAHİS YAP
canlimac02:10:00(CANLI) Cangrejeros de Santurce - Criollos de CaguasBAHİS YAP
canlimac02:10:00(CANLI) Club Athletico Paulistano - Flamengo BasketballBAHİS YAP
canlimac02:15:00(CANLI) Tigres del Licey - Gigantes del CibaoBAHİS YAP
canlimac02:30:00(CANLI) Águilas Cibaeñas - Estrellas de OrienteBAHİS YAP
canlimac02:30:00(CANLI) Toros del Este - Leones del EscogidoBAHİS YAP
canlimac02:30:00(CANLI) Londrina Esporte Clube - CRB MaceioBAHİS YAP
canlimac02:30:00(CANLI) Central Coast Mariners Academy U21 - Newcastle Jets U21BAHİS YAP
canlimac02:30:00(CANLI) Melbourne Victory FC U21 - Perth Glory FC U21BAHİS YAP
canlimac02:30:00(CANLI) Hebraica y Macabi - AtenasBAHİS YAP
canlimac02:30:00(CANLI) Atletico Welcome - Atletico AguadaBAHİS YAP
canlimac02:30:00(CANLI) Malvin - Urunday UniversitarioBAHİS YAP
canlimac02:30:00(CANLI) Guatemala - SuchitepequezBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Libertad Burgi - Personal BolívarBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Tigres de Cartagena - Caimanes BarranquillaBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Toros de Sincelejo - Leones de MonteríaBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Arjantin - MeksikaBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Estudiantes Tecos - Alacranes de DurangoBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Tasman United U20 - Wellington Phoenix U20BAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Bermuda - El SalvadorBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Rhode Island Rams - Harvard CrimsonBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Maryland Terrapins - Hofstra PrideBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Dayton Flyers - IPFW MastodonsBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Richmond Spiders - IUPUI JaguarsBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Georgetown - Loyola Marymount LionsBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Northern Kentucky Norse - UNC Asheville BulldogsBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Rutgers Scarlet Knights - St. JohnsBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Mercer Bears - Tennessee-Martin SkyhawksBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) North Carolina - Tennessee Tech Golden EaglesBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Cincinnati Bearcats - Milwaukee PanthersBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Boston Celtics - Toronto RaptorsBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Washington Wizards - Brooklyn NetsBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Indiana Pacers - Miami HeatBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Philadelphia 76ers - Utah JazzBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Canton Charge - Long Island NetsBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Erie BayHawks - Westchester KnicksBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Grand Rapids Drive - Windy City BullsBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Lakeland Magic - Greensboro SwarmBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Maine Red Claws - Fort Wayne Mad AntsBAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)BAHİS YAP
canlimac03:00:00(CANLI) River Plate - Jose HernandezBAHİS YAP
canlimac03:15:00(CANLI) Villa Clara - Las TunasBAHİS YAP
canlimac03:15:00(CANLI) Sancti Spíritus - IndustrialesBAHİS YAP
canlimac03:15:00(CANLI) Şili - Kosta RikaBAHİS YAP
canlimac03:15:00(CANLI) ABD U20 - Kosta Rika U20BAHİS YAP
canlimac03:15:00(CANLI) Goes - BC Defensor SportingBAHİS YAP
canlimac03:30:00(CANLI) Georgia Tech Yellow Jackets - East Carolina PiratesBAHİS YAP
canlimac03:30:00(CANLI) Kansas State Wildcats - Eastern Kentucky ColonelsBAHİS YAP
canlimac03:30:00(CANLI) Charlotte - James Madison DukesBAHİS YAP
canlimac03:30:00(CANLI) Cinco Saltos - Union Alem Progresista AllenBAHİS YAP
canlimac03:30:00(CANLI) Pedro Echague - Estudiantes de La PlataBAHİS YAP
canlimac03:30:00(CANLI) Union Vecinal - Atletico Estudiantil PortenoBAHİS YAP
canlimac03:30:00(CANLI) Ameghino de Villa Maria - Deportivo NorteBAHİS YAP
canlimac03:30:00(CANLI) Real Esteli - Santa TeclaBAHİS YAP
canlimac03:30:00(CANLI) La Union Colon - Racing de ChivilcoyBAHİS YAP
canlimac03:30:00(CANLI) Petrolero Argentino - ViedmaBAHİS YAP
canlimac03:30:00(CANLI) Adev - Ferro San SalvadorBAHİS YAP
canlimac03:30:00(CANLI) Racing Entre Rios - BancarioBAHİS YAP
canlimac03:30:00(CANLI) Union Crespo - NeptuniaBAHİS YAP
canlimac03:30:00(CANLI) Atenas Mendoza - Anzorena de MendozaBAHİS YAP
canlimac03:30:00(CANLI) Municipalidad de Junin - Leonardo Murialdo de MendozaBAHİS YAP
canlimac03:30:00(CANLI) Municipalidad Capital - Andes Talleres MendozaBAHİS YAP
14:00:00(CANLI) Barangay Ginebra San Miguel - Magnolia HotshotsBAHİS YAP
14:00:00(CANLI) BC Khimki II - BC Spartak Saint Petersburg IIBAHİS YAP
14:30:00(CANLI) Vologzhanin 2000 - Altay-Basket 2000BAHİS YAP
14:30:00(CANLI) Zhejiang Chouzhou Bank - Xinjiang Flying TigersBAHİS YAP
14:30:00(CANLI) Shanghai Dongfang Sharks - Sichuan Blue WhalesBAHİS YAP
14:30:00(CANLI) Liaoning Dinosaurs - Foshan Long LionsBAHİS YAP
14:30:00(CANLI) TianJin Steel - Zhejiang LionsBAHİS YAP
14:30:00(CANLI) Shanxi Zhongyu - Dongguan LeopardsBAHİS YAP
14:30:00(CANLI) Guangdong Southern Tigers - Qingdao DoubleStar EaglesBAHİS YAP
15:30:00(CANLI) RGUFK İrkutsk - UdGU-SShOR 3 IzhevskBAHİS YAP
16:00:00(CANLI) Ormanspor - Selçuklu BelediyesporBAHİS YAP
17:00:00(CANLI) Metropolitanos - ArtemisaBAHİS YAP
17:00:00(CANLI) DEAK U20 - Kaposvari KK U20BAHİS YAP
17:00:00(CANLI) ZTE KK U20 - Atomeromu U20BAHİS YAP
17:00:00(CANLI) Artvin - BursasporBAHİS YAP
17:00:00(CANLI) Barsı Atırau - BK Tobol KostanayBAHİS YAP
17:30:00(CANLI) Antibes U21 - Elan Bearnais Pau-Lacq-Orthez U21BAHİS YAP
18:00:00(CANLI) JDA Dijon Bourgogne U21 - Gravelines U21BAHİS YAP
18:00:00(CANLI) Düzce Belediye - Manisa BelediyeBAHİS YAP
18:00:00(CANLI) Dijon (Gençlik) - Gravelines (Gençlik)BAHİS YAP
18:30:00(CANLI) Yalova Group Belediye Spor - Yeni Mamak SporBAHİS YAP
19:00:00(CANLI) Balkan Botevgrad - Euroins Cherno MoreBAHİS YAP
19:00:00(CANLI) Incarnate Word - Montana GrizzliesBAHİS YAP
19:00:00(CANLI) Pinar Del Rio - MayabequeBAHİS YAP
19:00:00(CANLI) Fos Provence U21 - Strasbourg U21BAHİS YAP
19:00:00(CANLI) ESSM Le Portel Cote d'Opale U21 - Cholet U21BAHİS YAP
19:00:00(CANLI) CSU Sibiu - CS Universitatea Mobitelco Cluj-NapocaBAHİS YAP
19:00:00(CANLI) CSO Voluntari - CS Gaz Metan MediaşBAHİS YAP
19:30:00(CANLI) Salon Vilpas Vikings - UU-Korihait UusikaupunkiBAHİS YAP
19:30:00(CANLI) KTP Basket Kotka - NokiaBAHİS YAP
19:30:00(CANLI) Austin Peay Governors - Central Connecticut Blue DevilsBAHİS YAP
20:00:00(CANLI) Rosa Radom - WTK Anwil WłocławekBAHİS YAP
20:00:00(CANLI) TYCO Rapla - Tartu Ulikool RockBAHİS YAP
20:00:00(CANLI) Olomoucko - Kralovsti SokoliBAHİS YAP
20:00:00(CANLI) BC Odessa - Avantazh-Politekhnik KharkovBAHİS YAP
20:00:00(CANLI) KK Cibona - Vrijednosnice OsijekBAHİS YAP
20:00:00(CANLI) Zalakerámia ZTE KK - Atomeromu SE PaksBAHİS YAP
20:00:00(CANLI) Debreceni - KaposvariBAHİS YAP
20:00:00(CANLI) Enosis Neon Paralimni - Omonia BCBAHİS YAP
20:00:00(CANLI) Viimsi Kesklinn - TTU Kalev IIBAHİS YAP
20:00:00(CANLI) Rakvere Tarvas - Tartu Kalev/EstikoBAHİS YAP
20:30:00(CANLI) Anadolu Efes S.K. - Panathinaikos B.C.BAHİS YAP
21:00:00(CANLI) BC Žalgiris - FC Barcelona BàsquetBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) WIKANA Start Sa Lublin - AZS KoszalinBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) Stevnsgade BBK - Bakken BearsBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) Old Dominion Monarchs - Oregon State BeaversBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) Skrljevo - KK ZabokBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) Terme Olimia Podcetrtek - KK GrosupljeBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) BK Lokomotiva Plzen - Slavoj LitomrriceBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) HBK Prievidza - ZilinaBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) BK Lions Jindrichuv Hradec - Sokol Pisek SrsniBAHİS YAP
21:04:00(CANLI) Norrkoping Dolphins - Umea BSKTBAHİS YAP
21:15:00(CANLI) Paide Viking Window - BC Kalev IIBAHİS YAP
21:30:00(CANLI) BSC Raiffeisen Panthers Fürstenfeld - Arkadia Traiskirchen LionsBAHİS YAP
21:30:00(CANLI) Matanzas - Capitalinos De La HabanaBAHİS YAP
21:30:00(CANLI) Ungmennafélag Grindavíkur - UMFN NjardvikBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) ESSM Le Portel Cote d'Opale - Cholet BasketBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Fos Ouest Provence Basket - Strasbourg IGBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) KK Igokea - Olimpija LjubljanaBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) BC Apollo Amsterdam - Zorg en Zekerheid LeidenBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Real Canoe - A.M.I.C.S. CastellóBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) ADA Blois Basket 41 - Chorale Roanne BasketBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Gries Oberhoffen - SPO Rouen BasketBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Caen Basket Calvados - ParisBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Hermine Nantes Atlantique - Denain ASC VoltaireBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) JA Vichy - Saint-ChamondBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Quimper UJAP - Lille MBBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) SLUC Nancy Basket - Aix-Maurienne Savoie BasketBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Campbell Fighting Camels - Florida AM RattlersBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) North Dakota State Bison - Miami RedHawksBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Košíře - CEZ Nymburk IIBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) GBA Sparta Praha - Sokol PrazskyBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Obra Koscian - Politechnika OpolskaBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Centre Federal BB - La ChariteBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Etoile Charleville-Mezieres - Saint Eveil Recy Saint MartinBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Get Vosges - Aubenas USBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) USK II Praha - Sokol VysehradBAHİS YAP
22:15:00(CANLI) Fjölnir Reykjavik - HotturBAHİS YAP
22:15:00(CANLI) Vestri - HamarBAHİS YAP
22:30:00(CANLI) FC Bayern Munich - PBC CSKA MoskovaBAHİS YAP
22:30:00(CANLI) Basketball Loewen Braunschweig - Mitteldeutscher BCBAHİS YAP
22:30:00(CANLI) Sharks Antibes - Élan Béarnais Pau-Lacq-OrthezBAHİS YAP
22:30:00(CANLI) JDA Dijon Bourgogne - BCM GravelinesBAHİS YAP
22:30:00(CANLI) Plymouth Raiders - Glasgow RocksBAHİS YAP
22:30:00(CANLI) Bristol Flyers - Leicester RidersBAHİS YAP
22:30:00(CANLI) Worcester Wolves - London LionsBAHİS YAP
22:30:00(CANLI) Newcastle Eagles - Cheshire PhoenixBAHİS YAP
22:30:00(CANLI) JSA Bordeaux - La Rochelle RupellaBAHİS YAP
22:30:00(CANLI) Toulouse Basketball Club - Rueil Athletic ClubBAHİS YAP
22:30:00(CANLI) Vendee Challans Basket - UTB MetropoleBAHİS YAP
23:00:00(CANLI) CB Gran Canaria - Maccabi Tel AvivBAHİS YAP
23:00:00(CANLI) Caceres Patrimonio de la Humanidad - Real BetisBAHİS YAP
23:00:00(CANLI) Club Melilla Baloncesto - CB Peñas HuescaBAHİS YAP
23:00:00(CANLI) Palencia Baloncesto - MyWigo ValladolidBAHİS YAP
23:00:00(CANLI) Missouri - Kennesaw State OwlsBAHİS YAP
23:00:00(CANLI) CB Team - SerravalleBAHİS YAP
23:00:00(CANLI) Antwerpen II - Croonen LommelBAHİS YAP
23:15:00(CANLI) UMF Stjarnan - TindastóllBAHİS YAP
23:30:00(CANLI) UMBC Retrievers - Air Force FalconsBAHİS YAP
00:00:00(CANLI) Associação de Basquete Cearense - BotafogoBAHİS YAP
00:30:00(CANLI) Coastal Carolina Chanticleers - Manhattan JaspersBAHİS YAP
00:30:00(CANLI) Ohio - South Florida BullsBAHİS YAP
01:00:00(CANLI) Florida Atlantic - Georgia Southern EaglesBAHİS YAP
01:00:00(CANLI) Morehead State Eagles - UMKC KangaroosBAHİS YAP
01:00:00(CANLI) Alta Verapaz - HuehuetenangoBAHİS YAP
01:00:00(CANLI) Banco Atlantida - Correcaminos de ColonBAHİS YAP
01:05:00(CANLI) Southeast Missouri State Redhawks - Jacksonville DolphinsBAHİS YAP
01:30:00(CANLI) Penn Quakers - Northern Iowa PanthersBAHİS YAP
02:00:00(CANLI) Fordham Rams - Florida InternationalBAHİS YAP
02:00:00(CANLI) South Dakota Coyotes - High Point PanthersBAHİS YAP
02:00:00(CANLI) Holy Cross Crusaders - Stony Brook SeawolvesBAHİS YAP
02:10:00(CANLI) Club Athletico Paulistano - Flamengo BasketballBAHİS YAP
02:30:00(CANLI) Hebraica y Macabi - AtenasBAHİS YAP
02:30:00(CANLI) Atletico Welcome - Atletico AguadaBAHİS YAP
02:30:00(CANLI) Malvin - Urunday UniversitarioBAHİS YAP
02:30:00(CANLI) Guatemala - SuchitepequezBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Rhode Island Rams - Harvard CrimsonBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Maryland Terrapins - Hofstra PrideBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Dayton Flyers - IPFW MastodonsBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Richmond Spiders - IUPUI JaguarsBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Georgetown - Loyola Marymount LionsBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Northern Kentucky Norse - UNC Asheville BulldogsBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Rutgers Scarlet Knights - St. JohnsBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Mercer Bears - Tennessee-Martin SkyhawksBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) North Carolina - Tennessee Tech Golden EaglesBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Cincinnati Bearcats - Milwaukee PanthersBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Boston Celtics - Toronto RaptorsBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Washington Wizards - Brooklyn NetsBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Indiana Pacers - Miami HeatBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Philadelphia 76ers - Utah JazzBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Canton Charge - Long Island NetsBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Erie BayHawks - Westchester KnicksBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Grand Rapids Drive - Windy City BullsBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Lakeland Magic - Greensboro SwarmBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Maine Red Claws - Fort Wayne Mad AntsBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)BAHİS YAP
03:00:00(CANLI) River Plate - Jose HernandezBAHİS YAP
03:15:00(CANLI) Goes - BC Defensor SportingBAHİS YAP
03:30:00(CANLI) Georgia Tech Yellow Jackets - East Carolina PiratesBAHİS YAP
03:30:00(CANLI) Kansas State Wildcats - Eastern Kentucky ColonelsBAHİS YAP
03:30:00(CANLI) Charlotte - James Madison DukesBAHİS YAP
03:30:00(CANLI) Cinco Saltos - Union Alem Progresista AllenBAHİS YAP
03:30:00(CANLI) Pedro Echague - Estudiantes de La PlataBAHİS YAP
03:30:00(CANLI) Union Vecinal - Atletico Estudiantil PortenoBAHİS YAP
03:30:00(CANLI) Ameghino de Villa Maria - Deportivo NorteBAHİS YAP
03:30:00(CANLI) Real Esteli - Santa TeclaBAHİS YAP
03:30:00(CANLI) La Union Colon - Racing de ChivilcoyBAHİS YAP
03:30:00(CANLI) Petrolero Argentino - ViedmaBAHİS YAP
03:30:00(CANLI) Adev - Ferro San SalvadorBAHİS YAP
03:30:00(CANLI) Racing Entre Rios - BancarioBAHİS YAP
03:30:00(CANLI) Union Crespo - NeptuniaBAHİS YAP
03:30:00(CANLI) Atenas Mendoza - Anzorena de MendozaBAHİS YAP
03:30:00(CANLI) Municipalidad de Junin - Leonardo Murialdo de MendozaBAHİS YAP
03:30:00(CANLI) Municipalidad Capital - Andes Talleres MendozaBAHİS YAP
14:00:00(CANLI) Tayvan - Kuzey KoreBAHİS YAP
14:30:00(CANLI) Persela Lamongan - Arema FCBAHİS YAP
15:00:00(CANLI) ACS Gloria Popesti-Leordeni - CSM MedgidiaBAHİS YAP
15:00:00(CANLI) Universitatea Craiova II - ACSF Vointa Turnu MagureleBAHİS YAP
15:00:00(CANLI) Unirea Alba Iulia - Industria GaldaBAHİS YAP
15:00:00(CANLI) Steaua Bucuresti II - Sportul ChiscaniBAHİS YAP
15:22:16(CANLI) Tricolor - FC Steaua BucureștiBAHİS YAP
15:30:00(CANLI) Vietnam - MalezyaBAHİS YAP
15:30:00(CANLI) Laos - MyanmarBAHİS YAP
15:40:00(CANLI) Hatta Club U21 - Al Bataeh U21BAHİS YAP
15:40:00(CANLI) Khor Fakkan U21 - Al Arabi Umm Al Quwain U21BAHİS YAP
15:40:00(CANLI) Al-Oruba - Hatta ClubBAHİS YAP
15:40:00(CANLI) Masafi Club - Al-Taawon FCBAHİS YAP
16:00:00(CANLI) Güney Sudan - BurundiBAHİS YAP
16:00:00(CANLI) C. A. Cerro II - Centro Atlético Fénix IIBAHİS YAP
16:00:00(CANLI) Filistin - PakistanBAHİS YAP
16:00:00(CANLI) Al-Herafyeen - Al Sahel Sporting ClubBAHİS YAP
16:00:00(CANLI) Al-Majd Damascus - Tishreen SCBAHİS YAP
16:00:00(CANLI) Al-Jaish Damascus - Nawair SCBAHİS YAP
16:00:00(CANLI) Al-Taliya - FC JabalaBAHİS YAP
16:00:00(CANLI) Al-Wahda SC Damascus - Al-Ittihad SC AleppoBAHİS YAP
16:00:00(CANLI) Al-Wathba SC - Al-Shorta DamascusBAHİS YAP
16:00:00(CANLI) Al-Sailiya SC - Al Sadd SCBAHİS YAP
16:00:00(CANLI) Ukrayna U21 - Gürcistan U21BAHİS YAP
16:00:00(CANLI) MSV Duisburg - VfL OsnabrückBAHİS YAP
16:00:00(CANLI) Leeds United U23 - Birmingham City U23BAHİS YAP
16:00:00(CANLI) Indera - WijayaBAHİS YAP
16:00:00(CANLI) Eintracht Braunschweig - 1. FC MagdeburgBAHİS YAP
16:00:00(CANLI) Sturm Graz - SV RiedBAHİS YAP
16:00:00(CANLI) SC Wiener Neustadt - Wolfsberger ACBAHİS YAP
16:00:00(CANLI) Almar - Kwara United F.C.BAHİS YAP
16:30:00(CANLI) Mizoram - Electric VengBAHİS YAP
16:30:00(CANLI) FC Vaduz - FC St. GallenBAHİS YAP
16:30:00(CANLI) Rheindorf Altach - FC Wacker Innsbruck IIBAHİS YAP
16:30:00(CANLI) AEP Paphos F.C. - FC UfaBAHİS YAP
17:00:00(CANLI) ŽP Šport Podbrezová - FC Spartak TrnavaBAHİS YAP
17:00:00(CANLI) Anorthosis Famagusta FC - PAEEKBAHİS YAP
17:00:00(CANLI) SV Wehen Wiesbaden - Wormatia WormsBAHİS YAP
17:25:00(CANLI) Birleşik Arap Emirlikleri - BolivyaBAHİS YAP
17:30:00(CANLI) Umman - SuriyeBAHİS YAP
17:30:00(CANLI) TSV 1860 München - FC Ingolstadt 04BAHİS YAP
17:30:00(CANLI) Kamerun U23 - Chad U23BAHİS YAP
18:00:00(CANLI) JSM Béjaïa - ES MostaganemBAHİS YAP
18:00:00(CANLI) Paradou AC - CA Bordj Bou ArréridjBAHİS YAP
18:00:00(CANLI) Ebedei - Mountain of Fire and MiraclesBAHİS YAP
18:00:00(CANLI) Emelec II - FC Independiente IIBAHİS YAP
18:00:00(CANLI) Delfin II - Guayaquil City IIBAHİS YAP
18:00:00(CANLI) NK Osijek - Zalaegerszegi TEBAHİS YAP
18:00:00(CANLI) Portimonense U23 - Braga U23BAHİS YAP
18:10:00(CANLI) Al Ahli Doha - Al-Khor Sports ClubBAHİS YAP
18:10:00(CANLI) Al Rayyan SC - Al-Shahaniya Sports ClubBAHİS YAP
18:15:00(CANLI) Al-Thaid Sharjah - Dubba Al HusunBAHİS YAP
18:30:00(CANLI) Gana U23 - Togo U23BAHİS YAP
18:30:00(CANLI) Suudi Arabistan U23 - Umman U23BAHİS YAP
18:30:00(CANLI) NK Inter Zaprešić - NK KrškoBAHİS YAP
19:00:00(CANLI) Dukla Prague - TepliceBAHİS YAP
19:00:00(CANLI) Yunanistan U21 - Avusturya U21BAHİS YAP
19:00:00(CANLI) Mısır - TunusBAHİS YAP
19:00:00(CANLI) Club Universidad Nacional II - Inter Playa del Carmen ACBAHİS YAP
19:00:00(CANLI) AD Guaruja U19 - Rio Claro Futebol Clube U19BAHİS YAP
19:30:00(CANLI) Suudi Arabistan - YemenBAHİS YAP
19:30:00(CANLI) SONACOS - Dakar Sacre-CoeurBAHİS YAP
20:00:00(CANLI) Polonya U21 - Portekiz U21BAHİS YAP
20:00:00(CANLI) ASC Linguère - ASEC NdiambourBAHİS YAP
20:00:00(CANLI) Stade de Mbour - NGB ASC Niarry TallyBAHİS YAP
20:00:00(CANLI) Gorée - Academie Generation FootBAHİS YAP
20:00:00(CANLI) ES Sétif - NA Hussein DeyBAHİS YAP
20:00:00(CANLI) Portekiz U20 - Slovakya U20BAHİS YAP
20:00:00(CANLI) Macara II - Universidad Católica del Ecuador IIBAHİS YAP
20:00:00(CANLI) AS Pikine - Casa SportBAHİS YAP
20:00:00(CANLI) Sportfreunde Lotte - Borussia DortmundBAHİS YAP
20:00:00(CANLI) Croix IC - ParisBAHİS YAP
20:00:00(CANLI) Valenciennes AFC - USL DunkerqueBAHİS YAP
20:30:00(CANLI) SK Slavia Prague - MFK ChrudimBAHİS YAP
20:30:00(CANLI) Bolivya U20 - Peru U20BAHİS YAP
20:30:00(CANLI) Würzburger Kickers II - 1. SandBAHİS YAP
20:30:00(CANLI) Habenhauser FV - SchwachhausenBAHİS YAP
20:30:00(CANLI) AEL Limassol - RigaBAHİS YAP
20:30:00(CANLI) FK DAC 1904 Dunajská Streda - ACS Sepsi OSK Sfantul GheorgheBAHİS YAP
20:30:00(CANLI) SV Seligenporten - SpVgg AnsbachBAHİS YAP
20:30:00(CANLI) SK Sturm Graz II - KAC 1909BAHİS YAP
21:00:00(CANLI) 1. FC Germania Egestorf - SV HavelseBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) BSV Schwarz-Weiß Rehden - Hamburger SV IIBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) SC Verl - SC Wiedenbrück 2000BAHİS YAP
21:00:00(CANLI) Club Atlético Boston River SAD II - River Plate IIBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) SV Mattersburg II - SV LeobendorfBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) FC Trenkwalder Admira Wacker Mödling II - SC Team Wiener LinienBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) SKN St. Pölten II - SV SchwechatBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) SpVgg Neu-Isenburg - Hessen DreieichBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) Arnavutluk U21 - Malta U21BAHİS YAP
21:00:00(CANLI) SC Concordia von 1907 - TSV Buchholz 08BAHİS YAP
21:00:00(CANLI) Brinkumer SV - SC BorgfeldBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) Eilenburg - VFC PlauenBAHİS YAP
21:30:00(CANLI) Alemannia Aachen - FC Viktoria KölnBAHİS YAP
21:30:00(CANLI) Wiener Sport-Club - ASK/BSC Bruck LeithaBAHİS YAP
21:30:00(CANLI) Mauerwerk - FCM TraiskirchenBAHİS YAP
21:30:00(CANLI) ASK Ebreichsdorf - SC MannsdorfBAHİS YAP
21:30:00(CANLI) TuS Osdorf - SV RugenbergenBAHİS YAP
21:30:00(CANLI) FC Oberneuland - Blumenthaler SVBAHİS YAP
21:30:00(CANLI) Goiás Esporte Clube U19 - Atlético Clube Goianiense U19BAHİS YAP
21:30:00(CANLI) SC Victoria Hamburg - Hamburg Eimsbutteler BCBAHİS YAP
21:45:00(CANLI) Britanya Virjin Adaları - BonaireBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Fas - KamerunBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) FC Süderelbe - Teutonia 05 OttensenBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Almanya U21 - Hollanda U21BAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Sheffield Wednesday U23 - Barnsley U23BAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Brunninghausen - SV SchermbeckBAHİS YAP
22:30:00(CANLI) Oud-Heverlee Leuven - Royale Union Saint-GilloiseBAHİS YAP
22:30:00(CANLI) Racing Club de Montevideo II - Torque IIBAHİS YAP
22:45:00(CANLI) Cebelitarık - ErmenistanBAHİS YAP
22:45:00(CANLI) Hollanda - FransaBAHİS YAP
22:45:00(CANLI) Lihtenştayn - Makedonya CumhuriyetiBAHİS YAP
22:45:00(CANLI) Slovenya - NorveçBAHİS YAP
22:45:00(CANLI) Kıbrıs - BulgaristanBAHİS YAP
22:45:00(CANLI) Slovakya - UkraynaBAHİS YAP
22:45:00(CANLI) Galler - DanimarkaBAHİS YAP
22:45:00(CANLI) Queen's Park F.C. - Gap Connah's Quay F.C.BAHİS YAP
22:45:00(CANLI) Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)BAHİS YAP
22:45:00(CANLI) Portlaoise - Dunboyne AFCBAHİS YAP
22:45:00(CANLI) East Stirlingshire F.C. - Edinburgh University A.F.C.BAHİS YAP
22:45:00(CANLI) Witham Town F.C. - Aveley F.C.BAHİS YAP
23:00:00(CANLI) Brezilya - UruguayBAHİS YAP
23:00:00(CANLI) UD Las Palmas - Granada CFBAHİS YAP
23:00:00(CANLI) CA Lugano - Club Social y Deportivo MuñizBAHİS YAP
23:00:00(CANLI) Cherry Orchard - Bangor CelticBAHİS YAP
23:00:00(CANLI) Maynooth University Town - Tullamore TownBAHİS YAP
23:00:00(CANLI) St. Mochta's FC - Crumlin United F.C.BAHİS YAP
23:00:00(CANLI) Baltimore - MirebalaisBAHİS YAP
23:00:00(CANLI) Cavaly - ArkahaieBAHİS YAP
23:00:00(CANLI) Don Bosco - CosmopolitesBAHİS YAP
23:00:00(CANLI) Racing Haitien - Valencia LeoganeBAHİS YAP
23:30:00(CANLI) Venezuela U20 - Ekvador U20BAHİS YAP
00:00:00(CANLI) Deportivo Nuevo Chimalhuacan - SahuayoBAHİS YAP
01:00:00(CANLI) Meksika U20 - El Salvador U20BAHİS YAP
01:30:00(CANLI) Atlético Clube Goianiense - EC Sao Bento SPBAHİS YAP
02:00:00(CANLI) Ocelotes de la UNACH - Dorados de Sinaloa IIBAHİS YAP
02:00:00(CANLI) Grenada - Saint MartinBAHİS YAP
02:30:00(CANLI) Londrina Esporte Clube - CRB MaceioBAHİS YAP
02:30:00(CANLI) Central Coast Mariners Academy U21 - Newcastle Jets U21BAHİS YAP
02:30:00(CANLI) Melbourne Victory FC U21 - Perth Glory FC U21BAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Arjantin - MeksikaBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Estudiantes Tecos - Alacranes de DurangoBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Tasman United U20 - Wellington Phoenix U20BAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Bermuda - El SalvadorBAHİS YAP
03:15:00(CANLI) Şili - Kosta RikaBAHİS YAP
03:15:00(CANLI) ABD U20 - Kosta Rika U20BAHİS YAP
12:45:00(CANLI) Lucas Catarina - Tom Kocevar-DesmanBAHİS YAP
14:30:00(CANLI) Galoppini/Fatic - Donev/MilushevBAHİS YAP
15:00:00(CANLI) Kopriva/Pichler - Kalovelonis/TsitsipasBAHİS YAP
15:15:00(CANLI) Leonid Chuvilgin - Michail GusevBAHİS YAP
16:00:00(CANLI) Prajnesh Gunneswaran - Brayden SchnurBAHİS YAP
16:00:00(CANLI) Purcell/Saville - Raja/SancicBAHİS YAP
16:00:00(CANLI) Christopher Heyman - Maxime PauwelsBAHİS YAP
16:00:00(CANLI) Carla Lucero - Melina FerreroBAHİS YAP
16:30:00(CANLI) Walkow/Drzewiecki - Marek/NazarukBAHİS YAP
16:30:00(CANLI) Poljak/Hajek - Vlkovsky/JenicekBAHİS YAP
17:00:00(CANLI) Alexander Zverev - John IsnerBAHİS YAP
17:00:00(CANLI) Guglielminotti/Dell'Edera - Karregat/CurovicBAHİS YAP
17:30:00(CANLI) Evgeny Tyurnev - Karl FribergBAHİS YAP
17:30:00(CANLI) Maximiliano Estevez - Juan Pablo PazBAHİS YAP
18:00:00(CANLI) Mariano Kestelboim - Jose PereiraBAHİS YAP
18:59:00(CANLI) Wessels/Virtanen - Vasilenko/MayerBAHİS YAP
19:00:00(CANLI) Vicens Mas/Harvison - Bouzo Zanotti/CeballosBAHİS YAP
19:00:00(CANLI) Bassols Ribera/Payola - Zmau/Hoste FerrerBAHİS YAP
19:00:00(CANLI) Kamil Majchrzak - Jason JungBAHİS YAP
19:00:00(CANLI) Andrew Watson - Matej VocelBAHİS YAP
19:00:00(CANLI) Evan Zhu - Dominik KellovskyBAHİS YAP
19:00:00(CANLI) Gijs Brouwer - Ryan PenistonBAHİS YAP
19:00:00(CANLI) Jordi Arconada - Vasile-Alexandru GhileaBAHİS YAP
19:00:00(CANLI) Jessica Pegula - Fanny StollarBAHİS YAP
19:00:00(CANLI) Shuai Peng - Whitney OsuigweBAHİS YAP
19:00:00(CANLI) Filip Cristian Jianu - Robert KellyBAHİS YAP
19:00:00(CANLI) Juan Alejandro Hernandez Serrano - Nuno BorgesBAHİS YAP
19:00:00(CANLI) Rafael Lima Wagner - Dmitry PopkoBAHİS YAP
19:00:00(CANLI) João Sousa - Joao Lucas Reis Da SilvaBAHİS YAP
19:00:00(CANLI) Sam Riffice - Sergey BelovBAHİS YAP
19:30:00(CANLI) Demoliner/Molteni - Galdos/CeballosBAHİS YAP
19:30:00(CANLI) Mateo Nicolas Martinez - Mauricio EchazuBAHİS YAP
19:30:00(CANLI) Katie Volynets - Miharu ImanishiBAHİS YAP
19:30:00(CANLI) Mai Hontama - Maria Camila Osorio SerranoBAHİS YAP
19:30:00(CANLI) Luz/Meligeni Rodrigues Alves - Andreozzi/DuranBAHİS YAP
20:00:00(CANLI) Zhu/Parks - Babic/ShibaharaBAHİS YAP
20:30:00(CANLI) Dominik Koepfer - Ivo KarlovicBAHİS YAP
20:30:00(CANLI) Thai-Son Kwiatkowski - Roy SmithBAHİS YAP
20:30:00(CANLI) Sofia Zhuk - Heather WatsonBAHİS YAP
20:30:00(CANLI) Nicolas Mejia - Ricardo RodriguezBAHİS YAP
20:30:00(CANLI) Arconada/Ghilea - Brouwer/ButschBAHİS YAP
20:30:00(CANLI) Vocel/Kellovsky - Whitehouse/FoxBAHİS YAP
20:30:00(CANLI) Fabrizio Ornago - Isaiah StrodeBAHİS YAP
20:30:00(CANLI) Juan Pablo Grassi Mazzuchi - Rowland PhillipsBAHİS YAP
20:30:00(CANLI) Patrick Daciek - Nick HardtBAHİS YAP
20:30:00(CANLI) Fernando Yamacita - Daniel Dutra da SilvaBAHİS YAP
20:45:00(CANLI) Bryan/Sock - Maheu/HerbertBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) Hidalgo/Moreno - Marino/Huertas Del PinoBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) Guilherme Clezar - Federico CoriaBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) Bianca Vanessa Andreescu - Jessica HoBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) Lorraine M. Guillermo - Yuriko MiyazakiBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) Cacic/Milojevic - Verdugo/MartinezBAHİS YAP
21:30:00(CANLI) Ramirez/Sewing - Boren/MontezBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Bastian Malla - Dimitar KuzmanovBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Evan Song - Bradley KlahnBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Katherine Sebov - Lauren DavisBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Tjandramulia/Elbaba - Manasse/PegulaBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Bradley/Maginley - Lapraille/ModicaBAHİS YAP
22:30:00(CANLI) Ryan Shane - Blaz RolaBAHİS YAP
23:00:00(CANLI) Novak Djokovic - Marin CilicBAHİS YAP
23:00:00(CANLI) Pedja Krstin - Pablo AndujarBAHİS YAP
23:30:00(CANLI) Cabrera/Sanchez - Mantilla/OlivaresBAHİS YAP
23:30:00(CANLI) Arevalo/Cerretani - Paez/Reyes-VarelaBAHİS YAP
23:30:00(CANLI) Krajicek/Monroe - Galloway/PashaBAHİS YAP
00:00:00(CANLI) Azevedo Pereira E Oliveira/Ribeiro - Reis Da Silva/YamacitaBAHİS YAP
00:00:00(CANLI) Reilly Opelka - Tommy PaulBAHİS YAP
00:00:00(CANLI) Reed/Rodriguez - Drysdale/SchuetzeBAHİS YAP
00:00:00(CANLI) Lee/Mccurry Oliver - Kelly/LovettBAHİS YAP
00:30:00(CANLI) Kravchuk/Olmos - Muller/NeelBAHİS YAP
01:00:00(CANLI) Pedro Cachin - Facundo ArguelloBAHİS YAP
02:00:00(CANLI) Polansky/Shamasdin - Reid/SmithBAHİS YAP
17:00:00(CANLI) Flamengo U19 - Tijuca U19BAHİS YAP
19:00:00(CANLI) Cherno More Varna - Balkanstroy PirinBAHİS YAP
19:00:00(CANLI) Minas U19 - Balneario Camboriu U19BAHİS YAP
19:30:00(CANLI) Minyor Pernik - Marek Union-IvkoniBAHİS YAP
19:40:00(CANLI) Metro Varşova-2 U20 - Radom U20BAHİS YAP
20:00:00(CANLI) Gdansk - Asseco Resovia RzeszowBAHİS YAP
20:00:00(CANLI) NIS Vojvodina - VA-014BAHİS YAP
20:00:00(CANLI) OK Crvena Zvezda - OK Radnički KragujevacBAHİS YAP
20:00:00(CANLI) Mladost Brcko - OK GackoBAHİS YAP
20:00:00(CANLI) Plus Varşova (20) - MDK Varşova U20BAHİS YAP
20:00:00(CANLI) Sokol Dobrichovice - MFF PragBAHİS YAP
20:00:00(CANLI) VK Selver Tallinn - VC PärnuBAHİS YAP
20:30:00(CANLI) Gornik Radlin - Jaworzno IIBAHİS YAP
20:30:00(CANLI) Dunaferr SE - DebrecenBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) VK Spartak Subotica - VC Spartak LjigBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) Ciego de Avila - HolguínBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) SG VCA Hypo Niederösterreich - VBC WeizBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) Ceske Budejovice II - TJ CZU PrahaBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) UKS 2008 Mszczonow - GKS Sadownik BledowBAHİS YAP
21:00:00(CANLI) Olimpiko U19 - Botafogo U19BAHİS YAP
21:30:00(CANLI) SGLD Brno - Velke MeziriciBAHİS YAP
21:45:00(CANLI) Nimburk - Lvy Praha IIBAHİS YAP
21:45:00(CANLI) Grom Przytyk - MPKS ZwolenBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Narbonne Volley - Stade Poitevin PoitiersBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Nice Volley-Ball - AS CannesBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Rennes - ToulouseBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Tours VB - Arago de Sète Volley-BallBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) HAOK Mladost - MOK RijekaBAHİS YAP
22:00:00(CANLI) Beskydy - Tesla BrnoBAHİS YAP
22:30:00(CANLI) Zaksa Kędzierzyn-Koźle - MKS Cuprum MUNDO LubinBAHİS YAP
23:00:00(CANLI) SMS Wybicki Kielce - MSS MaslowBAHİS YAP
23:00:00(CANLI) Sada Cruzeiro U19 - Gremio Nautico Uniao U19BAHİS YAP
01:00:00(CANLI) Sada Cruzeiro - CaramuruBAHİS YAP
01:00:00(CANLI) Leones del Caracas - Cardenales de LaraBAHİS YAP
02:00:00(CANLI) Águilas del Zulia - Tigres de AraguaBAHİS YAP
02:00:00(CANLI) Navegantes del Magallanes - Tiburones de La GuairaBAHİS YAP
02:10:00(CANLI) Indios de Mayagüez - Gigantes de CarolinaBAHİS YAP
02:10:00(CANLI) Cangrejeros de Santurce - Criollos de CaguasBAHİS YAP
02:15:00(CANLI) Tigres del Licey - Gigantes del CibaoBAHİS YAP
02:30:00(CANLI) Águilas Cibaeñas - Estrellas de OrienteBAHİS YAP
02:30:00(CANLI) Toros del Este - Leones del EscogidoBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Libertad Burgi - Personal BolívarBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Tigres de Cartagena - Caimanes BarranquillaBAHİS YAP
03:00:00(CANLI) Toros de Sincelejo - Leones de MonteríaBAHİS YAP
03:15:00(CANLI) Villa Clara - Las TunasBAHİS YAP
03:15:00(CANLI) Sancti Spíritus - IndustrialesBAHİS YAP
Canlı Maç izle,  canlı skor ve maç sonucu hizmeti 1000'den fazla futbol liginden skorları sunar. Canlı skor, maç sonuçları, puan durumu, kadrolar ve maç . Canlı skorları, canlı iddaa sonuçlarını bahisofisleri.co'in canlı skorlar sayfasından anında öğren, kuponlarını takip et.Maç izle olarak şifresiz, HD kalitede Bahisofisleri.co web sitemizden hiç bir ücret ödemeden Kesintisiz-Donmadan izleyebilirsiniz.  TV web sitemiz şifresiz, ve HD kalitede maç keyfi sunmaya aktif bir şekilde devam etmektedir.

POPÜLER BAHİS SİTELERİ